29051895 ndsm

Rekruter

Functieomschrijving

Czym będziesz się zajmować?
Czy lubisz kontakt osobisty i szukasz niezależnej, zróżnicowanej funkcji z dużą swobodą, własnymi projektami i miejscem na swoje pomysły? Czy czerpiesz energię z poszukiwania i znajdowania idealnego kandydata i wiesz, jak przełożyć to na możliwości handlowe?
To mamy wyzwanie dla Ciebie!

 Twoje zadania:
•    Aktywnie poszukujesz odpowiednich kandydatów głównie na stanowiska o niskich i średnich kwalifikacjach dla zróżnicowanych holenderskich firm
•    Samodzielnie selekcjonujesz kandydatów na wolne stanowiska
•    Przeprowadzasz wywiady z kandydatami i oceniasz ich kompetencje
•    Zarządzasz wszystkimi lokalnymi ofertami pracy, w tym celu ściśle współpracujesz z kolegami z Twojego oddziału
•    Przygotowujesz teksty ofert pracy i upewniasz się, że są one prawidłowo publikowane w różnych kanałach online i offline
•    Razem z kolegami wymyślasz nowe kampanie rekrutacyjne
•    Dbasz o prawidłowe wykonanie wszystkich prac administracyjnych
•    Każdego dnia czerpiesz dużo satysfakcji z tego co robisz

Co oferujemy:
•    Wyzwanie, różnorodność obowiązków i możliwości rozwoju w ramach organizacji działającej na arenie międzynarodowej
•    Wynagrodzenie zgodne z obecnym rynkiem pracy w zależnosci od Twojego doświadczenia zawodowego
•    Możliwość pracy part time 32 godz
•    Laptop firmowy
•    26 dni urlopu w roku
•    Dodatek na podróż do pracy powyżej 10 km
•    Atrakcyjny plan emerytalny
•    Zniżka na abonament sportowy, sprawy bankowe, oraz ubezpieczenie
•    Szkolenia i edukacja oraz realne możliwości rozwoju zawodowego
•    Pyszny lunch organizowany przez pracodawcę

Functie-eisen

Twoje kompetencje i doświadczenie:
•    Funkcjonujesz na poziomie wykształcenia średniego
•    Doświadczenie zawodowe w pośrednictwie pracy jest dużą zaletą
•    Sektor logistyczny jest otoczeniem w którym dobrze się czujesz i funkcjonujesz
•    Dobrze znasz język polski i angielski, holenderski jest plusem
•    Jesteś ambitny/a ii dobre wyniki w pracy dodają Ci energii
•    Lubisz pracować niezależnie i jesteś dobrze zorganizowany/a
•    Jesteś kreatywny/a i masz zdrową dawkę humoru

Bedrijfsprofiel

Będziesz pracował dla jednego z największych graczy w Holandii, specjalizującego się w organizowaniu pracy tymczasowej na terenie Europy. Van Koppen &  Van Eijk codziennie łączy ponad 10 000 pracowników z firmami z branży logistycznej, rolnej, produkcyjnej, spożywczej, budowlanej i technologicznej. Działamy z 10 oddziałów w Holandii i 17 oddziałów za granicą. Jesteśmy profesjonalną firmą z otwartą i nieformalną kulturą, która stawia swoich pracowników na pierwszym miejscu.
Zespół rekrutacyjny składa się z 10 kolegów zajmujących się rekrutacją, którzy pracują w różnych lokalizacjach oraz Menedżera Rekrutacji.